Алькарас залишить вершину. Стали відомі фіналісти Мастерса у Маямі

Іспанець не підтвердить свого успіху минулого року

6952
6
Getty Images/Global Images Ukraine. Карлос Алькарас

Іспанський тенісист Карлос Алькарас завершив боротьбу на хардовому турнірі серії АТР 1000 у Маямі (США).

Він у півфіналі змагань у трьох сетах програв Янніку Сіннеру з Італії – 7:6 (7:4), 4:6, 2:6. Невдача на кортах у Флориді обернеться для Алькараса не лише втратою титулу, який він завоював торік, а й втратою першого місця у світовому рейтингу.

Номером один у рейтингу Асоціації тенісистів-професіоналом стане серб Новак Джокович. Нагадаємо, 22-разовий переможець турнірів серії Grand Slam вже має в активі 380 тижнів на першій позиції реєстру, що є історичним рекордом.

Другим фіналістом турніру в Маямі став данііл мєдвєдєв, який у боротьбі за місце у фіналі обіграв карена хачанова у трьох сетах.