Будівельник здобув над Запоріжжям вольову перемогу

Київський клуб виграв не без зусиль

275
0
ФБУ

У середу, 29 березня, у матчі баскетбольної Суперліги України відносини з'ясували київський «Будівельник» та «Запоріжжя».

У протистоянні дострокового чемпіона цього сезону та головного його аутсайдера інтриги не було. Перевага «Будівельника» в 12 очок під час першої чверті це підтвердила, але до великої перерви запорізька команда не лише повернулася до гри, а й вийшла вперед – 35:34.

Далі - більше. У дебюті третьої 10-хвилинки «Запоріжжя» вело у рахунку п'ять очок (39:34). Лише після цього кияни взялися за виправлення ситуації та досягли свого. 82:75 – «Будівельник» здобув 28-му перемогу в сезоні.

Суперліга України. Регулярний чемпіонат

Запоріжжя — Будівельник – 75:82 (14:20, 21:14, 24:27, 16:21)

Запоріжжя: Буц 16 + 10 підбирань, Биков 17 + 5 підбирань, Ледньов 4 + 6 підбирань, Морозов 26 + 5 підбирань, Тельчаров 9 – старт; Покоєнко 3 + 5 передач, Кліманов 0, Дмитренко 0.

Будівельник: Зайцев 8, Кабанов 2, Приймак 15 + 10 підбирань, Буренко 33 + 5 підбирань + 6 передач, Сандул 11 + 15 підбирань – старт; Кольченко 7 + 6 передач, Сафонов 5, Хохоник 1, Нікітін 0, Хижняк 0.