Провал збірної Нагорняка. Україна U-19 пропустила 4 м'ячі від іспанців

Юніорська збірна України у трьох матчах відбору ЧЄ не зуміла взяти жодного очка

2470
4
УАФ

28 березня матчем проти Іспанії юнацька збірна України U-19 (футболісти 2004 р.н та мол.) завершила виступ в еліт-раунді кваліфікації Євро-2023 U-19.

У попередніх поєдинках групи підопічні Сергія Нагорняка поступилися Люксембургу (1:2) та Данії (1:2), тож достроково втратили шанси на потрапляння на чемпіонат Європи. Заключний матч квартету проти господарів-іспанців українська команда проводила в місті Бадахос.

На жаль, уже станом на 7-му хвилину піренейці вели в два м’ячі – відзначилися Паласіос та Аларкон. Українці відповіли ударом Пушкарьова у площину, проте згодом перевагу господарів збільшив Родрігес. Пізніше невлучною спробою у складі нашої команди знову відзначився Пушкарьов.

У другому таймі всі удари українців або йшли повз ворота, або їх парирував Фернандес. Натомість іспанці забили ще й четвертий гол. У компенсований час українці могли розмочити рахунок, однак Слюбик влучив у каркас. Тож синьо-жовті завершили виступ в еліт-раунді поразкою – 0:4.

Іспанія U-19 – Україна U-19 – 4:0

Голи: Паласіос, 3, Аларкон, 7, Родрігес, 22, Барбера, 59.

Іспанія U-19: Фернандес, Фреснеда, Касас, Гонсьоровський (Гаррета, 67), Вальє, Ахомаш (к), Анхель (Перес, 46), Паласіос (Кальво, 80), Аларкон (Пуйоль, 71), Барбера, Родрігес (Гонсало, 46).

Україна U-19: Барченко, Кітела (Харабара, 61), Слюбик, Удод, Холод, Булеза (к), Царенко (Черниш, 61), Лосенко (Глущенко, 61), Роспутько (Бенедюк, 83), Сігеєв, Пушкарьов (Александров, 83).

Попередження: Родрігес (10), Анхель (28) – Пушкарьов (32), Холод (45).

Турнірна таблиця

Трубін не врятував у серії пенальті. Марсель пройшов Бенфіку
Футбол | 19 квітня 2024, 00:51 18

Французька команда виграла чвертьфінал ЛЄ

Анчелотті оцінив матч з Манчестер Сіті, в якому Лунін двічі відбив пенальті
Футбол | 18 квітня 2024, 07:15 1

Карло прокоментував перемогу «Реала» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів