Інші новини
| Оновлено 27 березня 2023, 23:31
1204
6

СТАХОВСЬКИЙ: «Якщо розпочнемо бойкот, просто втратимо український теніс»

Український тенісист виступає проти бойкоту змагань за участю рф та рб

| Оновлено 27 березня 2023, 23:31
1204
6
СТАХОВСЬКИЙ: «Якщо розпочнемо бойкот, просто втратимо український теніс»
Вдома. Сергій Стаховський

Український тенісист Сергій Стаховський виступає проти бойкоту змагань, якщо до них допустять спортсменів із країн-агресорів.

«Кожен спорт – це окрема історія, окремий підхід. Можу чітко сказати про теніс, що якщо ми перестанемо виступати на змаганнях із росіянами та білорусами, то ми просто втратимо теніс як спорт. В Україні його не існуватиме.

На мою думку, українські спортсмени мають брати участь в Олімпіаді. Якщо вони туди кваліфікувалися, заслужили на це. Вони відстоюватимуть честь України.

Навіть якщо туди потраплять окупантські спортсмени, це не змінить того факту, що спорт в Україні має жити та розвиватися. Звичайно, це рішення має бути політичним, але так само і кожен спортсмен має ухвалити рішення для себе».

Джерело YouTube
Оцініть матеріал
(11)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 6
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Віталій Ткачук
Тенісисти ніколи нічого не будуть бойкотувати. Це не командний вид спорту. Грубо кажучи, батьки вклали в дитину гроші, вона вийшла на певний рівень, далі заробляє на себе. Не тиснуть руку запорєбрікам, та й те добре. Такі реалії.
Обсервер Влад
Ну а якщо кожен не буде діяти на своєму фронті, зокрема спортсмени не будуть кенселити і бойкотувати р(ф)ашистів у спорті, то ми втратимо саму Україну...
Доки ми будемо панькатися з терорашкою, шукаючи якісь виправдання, щоб визнавати її та її громадян(спортсменів) частиною цивілізованого світу, співпрацюючи з ними де би то не було, доти нам Перемоги не бачити.
Sashamar
Загального (інакше він не має сенсу) бойкота не буде. Тільки що ще одна (Крейчикова) обіймалася з Соболенкой.При цьому ми самі в зеркалі побачимо неприємні речі. Ми що, тільки зараз дізналися, що та ж Соболенко тварюка? Але коли її патрон нищив мирних протестуючих, а вона підписувала листи на його підтримку, всіх це якось не обходило, самі обіймалися, аж доки він не надав територію для ударів по Україні. Закон Мартіна Німьоллера: "Коли прийшли за комуністами... і так далі. Коли прийшли за мною, нема кому було мене захистити".
олег инкогнито
От і приїхали. А як же закликати інші країни?
Nick.Grabowski
Лицемірний цей патріот-козак Стаховський.
 Колись бачив як він поводить себе на корті наживо. Але "піпл хаває" модерний патріотизм навіть від партії регіонів та опзж. Тому патріотизм Стаховського та його "бойового товариша-ніндзі" Долгополова заходять більшості без жодних сумнівів. 
Там ще й "харківський полководець", козак вищого ґатунку пан Сапронов, теж в патріотичному авангарді. 
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності