Другие новости
| Обновлено 27 марта 2023, 23:31
1204
6

СТАХОВСКИЙ: «Если начнем бойкот, просто потеряем украинский теннис»

Украинский теннисист выступает против бойкота соревнований с участием рф и рб

| Обновлено 27 марта 2023, 23:31
1204
6
СТАХОВСКИЙ: «Если начнем бойкот, просто потеряем украинский теннис»
Вдома. Сергей Стаховский

Украинский теннисист Сергей Стаховский выступает против бойкота соревнований, если к ним допустят спортсменов из стран-агрессоров.

«Каждый спорт – это отдельная история, отдельный подход. Могу четко сказать о теннисе, что если мы перестанем выступать на соревнованиях с россиянами и белорусами, то мы просто потеряем теннис как спорт. В Украине его не будет существовать.

По моему мнению, украинские спортсмены должны участвовать в Олимпиаде. Если они туда квалифицировались, заслужили это. Они будут отстаивать честь Украины.

Даже если туда попадут оккупантские спортсмены, это не изменит того факта, что спорт в Украине должен жить и развиваться. Конечно, это решение должно быть политическим, но так же и каждый спортсмен должен принять решение для себя».

Источник YouTube
Оцените материал
(4)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Комментарии 6
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Віталій Ткачук
Тенісисти ніколи нічого не будуть бойкотувати. Це не командний вид спорту. Грубо кажучи, батьки вклали в дитину гроші, вона вийшла на певний рівень, далі заробляє на себе. Не тиснуть руку запорєбрікам, та й те добре. Такі реалії.
Обсервер Влад
Ну а якщо кожен не буде діяти на своєму фронті, зокрема спортсмени не будуть кенселити і бойкотувати р(ф)ашистів у спорті, то ми втратимо саму Україну...
Доки ми будемо панькатися з терорашкою, шукаючи якісь виправдання, щоб визнавати її та її громадян(спортсменів) частиною цивілізованого світу, співпрацюючи з ними де би то не було, доти нам Перемоги не бачити.
Sashamar
Загального (інакше він не має сенсу) бойкота не буде. Тільки що ще одна (Крейчикова) обіймалася з Соболенкой.При цьому ми самі в зеркалі побачимо неприємні речі. Ми що, тільки зараз дізналися, що та ж Соболенко тварюка? Але коли її патрон нищив мирних протестуючих, а вона підписувала листи на його підтримку, всіх це якось не обходило, самі обіймалися, аж доки він не надав територію для ударів по Україні. Закон Мартіна Німьоллера: "Коли прийшли за комуністами... і так далі. Коли прийшли за мною, нема кому було мене захистити".
олег инкогнито
От і приїхали. А як же закликати інші країни?
Nick.Grabowski
Лицемірний цей патріот-козак Стаховський.
 Колись бачив як він поводить себе на корті наживо. Але "піпл хаває" модерний патріотизм навіть від партії регіонів та опзж. Тому патріотизм Стаховського та його "бойового товариша-ніндзі" Долгополова заходять більшості без жодних сумнівів. 
Там ще й "харківський полководець", козак вищого ґатунку пан Сапронов, теж в патріотичному авангарді. 
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности