| Оновлено 24 березня 2023, 19:25
357
0

Суперниці українського «Прометея» вийшли у фінал жіночого Кубку ЄКВ

Румунський клуб, який переміг українок у Лізі чемпіонів, побореться за головний приз іншого турніру

357
0
CEV

Визначились учасниці фіналу жіночого європейського Кубка ЄКВ з волейболу. У ньому зіграють італійський «Савіно» (Скандіччі, Італія) та румунський «Алба» (Блаж).

Перші у півфіналі зустрічалися з турецькою командою «THY». У себе на майданчику італійські волейболістки перемогли з рахунком 3:0. І хоча у Туреччині вони поступилися 2:3, саме «Савіно» тепер зіграє у вирішальних матчах цього турніру.

Щодо другого фіналіста, то він визначався у протистоянні двох румунських клубів. «Алба» була явно сильнішою за «Тарговіште», обігравши їх двічі 3:0 і 3:1. Цікаво, що «Алба» була суперником українського «Прометея» у групі нинішньої Ліги чемпіонів та у заключному матчі саме наші волейболістки могли залишити румунок взагалі без єврокубків. Для цього їм треба було перемагати «Албу» на її майданчику. Але трапилося все навпаки. Румунська команда впевнено виграла у «Прометея» (як, до речі, і у першому матчі) і продовжила виступ у Кубку ЄКВ, дійшовши тепер до фіналу.

Кубок ЄКВ з волейболу. Жінки
Півфінал

«THY» (Стамбул, Туреччина) – «Савіно» (Скандіччі, Італія)
3:2 (25:21, 18:25, 26:24, 23:25, 15:10)
Перший матч – 0:3 (25:27, 12:25, 18:25)

«Алба» (Блаж, Румунія) – «Тарговіште» (Румунія)
3:1 (25:21, 25:23, 19:25, 25:20)
Перший матч – 3:0 (25:15, 25:18, 25:22)

Фінальні матчі за участю клубів» «Савіно» та «Алба» пройдуть 5 та 12 квітня.

(2)

Завершився чемпіонат України з волейболу у жіночій Суперлізі
Волейбол | 20 квітня 2024, 14:28 0

Чемпіоном України став «Прометей», друге місце посіла «Аланта» та третє «Буковинка»