| Оновлено 24 березня 2023, 16:45
5663
1

ВІДЕО. Ліонель Мессі забив 800-й гол у кар'єрі

Аргентинський форвард відзначився ювілейним забитим м'ячем у поєдинку за національну команду

5663
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Ліонель Мессі

Нападник збірної Аргентини Ліонель Мессі забив гол на 89-й хвилині товариського матчу проти Панами (2:0).

Цей м'яч став для форварда 800-м у його кар'єрі. Загалом він забив 672 голи за «Барселону», 29 м'ячів за ПСЖ та 99 голів за національну команду. Він став другим футболістом в історії, який досяг цієї позначки. Першим був Кріштіану Роналду.

До речі, був близький до голу зі штрафного Мессі також на 78-й хвилині, коли влучив у поперечку, але Аргентина все ж таки забила: на добиванні зіграв Альмада.

Мессі грає за збірну Аргентини з 2005 року і є її найкращим бомбардиром. Разом із командою він виграв чемпіонат світу 2022 в Катарі.