МЮ здолав Фулхем у Кубку. Вілліан виніс м'яч рукою, Мітрович штовхнув суддю

У півфіналі МЮ зіграє із Брайтоном, а Ман Сіті – із Шеффілд Юнайтед

3090
3

У чвертьфінальному матчі Кубка Англії «Манчестер Юнайтед» вдома на «Олд Траффорд» обіграв «Фулхем» з рахунком 3:1.

Рахунок у грі після перерви відкрив для гостей Александар Мітрович. А потім ключовий момент стався на 72 хвилині.

Гравець «Фулхема» Вілліан, екс-хавбек Шахтаря», виніс м'яч із лінії своїх воріт рукою, за що отримав червону картку. Його партнер по команді Александар Мітрович, невдоволений цим рішенням, штовхнув арбітра і теж був вилучений за неспортивну поведінку. Незабаром вилучення отримав і головний тренер «Фулхема» Марко Сілва.

«Фулхем» залишився вдев'ятьох. Бруну Фернандеш зрівняв рахунок із пенальті за гру рукою, а Марсель Забітцер за 2 хвилини вивів «МЮ» вперед. Наприкінці гри Бруну Фернандеш поставив крапку у матчі (3:1).

У півфіналах Кубка Англії (22 або 23 квітня) «Манчестер Юнайтед» зіграє з «Брайтоном», а «Ман Сіті» зустрінеться з «Шеффілд Юнайтед».