Українське дербі у Польщі. Відновлення Коноплянки, Кочергін без голів

«Ракув» розгромив «Краковію» з рахунком 4:1

560
0
ФК Ракув

У суботу, 18 березня, відбувся матч 25-го туру чемпіонату Польщі з футболу між клубами «Ракув» та «Краковія». Гра завершилась із рахунком 4:1 на користь господарів поля.

За обидві команди у цьому поєдинку зіграли українські футболісти. 26-річний півзахисник Владислав Кочергін, який до цієї гри забив у двох матчах поспіль, відіграв 80 хвилин, після чого був замінений на Матеуша Вдовяка. Результативними діями Владислав не відзначився.

У складі «Краковії» на 60-й хвилині з'явився 33-річний Євген Коноплянка. Цей матч став для нього першим після травми. Євген дограв до кінця матчу, але допомогти своїй команді результативними діями так і не зміг.

Наразі «Ракув» посідає перше місце у таблиці чемпіонату Польщі, маючи у своєму активі 61 очко після 25 ігор. «Краковія» має 34 пункти і 7-му позицію.