| Оновлено 18 березня 2023, 23:29
530
0

В передостанньому матчі групового етапу Плюс Ліги Барком зазнав поразки

В гостях українські волейболісти програли польському клубу «Алурон Варта» з рахунком 1:3

530
0
ВК Барком-Кажани

У 28-му турі чемпіонату Польщі з волейболу львівська команда «Барком-Кажани» грала в місті Заверце з місцевим клубом «Алурон Варта», який у турнірній таблиці Плюс Ліги посідає 3 місце. У першому колі суперники зустрічалися у Кракові і тоді українці зазнали поразки в трьох сетах.

І в сьогоднішній грі спочатку перевага господарів майданчика була відчутною. Рахунок перших двох партій про це говорить красномовно – 25:14 та 25:13. Тільки у третьому сеті гості зуміли отямитися і нарешті налагодити свою гру. До середини партії львів'яни вже мали відрив від суперників у п'ять очок – 6:11. І хоча польські волейболісти незабаром скоротили відставання до 12:14, наступний ривок нашої команди став вирішальним – 12:18, 13:20 та 17:25. Тут варто відзначити діагонального «Баркому-Кажани» Василя Тупчія. У третій партії він набрав 12 (!) очок, а всього в його активі у цьому матчі було 24 очки.

Четвертий сет українці теж розпочали непогано, коли повели 0:2. Проте волейболісти із Заверце заграли сильніше і за деякий час самі вийшли вперед 5:3. Далі перевага в два-три очки на користь господарів зберігалася до рахунку 12:10, а потім команда «Алурон-Варта» різко пішла вперед 17:10, 20:11 і все стало зрозуміло. Партія в підсумку завершилася з результатом 25:15, а матч 3:1.

Склад українців у цьому поєдинку був таким: Мурат Єніпазар (набрав 3 очки), Юліус Фіркаль (0), Владислав Щуров (3), Василь Тупчій (24), Йонас Квален (2), Артем Смоляр (14), Дмитро Канаєв (ліберо) – стартовий. На заміну виходили: Богдан Мазенко (4), Віталій Кучер (3), Олег Шевченко (0), Олексій Головень (0).

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс Ліга
28 тур. Заверце (Польща). 18 березня
«Алурон Варта» (Заверце, Польща) – «Барком-Кажани» (Львів, Україна)

3:1 (25:14, 25:13, 17:25, 25:15)

Для волейболістів «Баркома-Кажани» це був 29-й передостанній матч у груповому етапі Плюс Ліги. На рахунку підопічних Угіса Крастіньша залишилося 27 очок і команда посідає 13 місце в турнірній таблиці.

Свій заключний поєдинок на цьому етапі турніру львів'яни проведуть у четвер 23 березня. Цього дня у Кракові вони прийматимуть команду «ВВTS» із міста Бєльсько-Бяла.