Барановська пробилася до першого півфіналу на професійному турнірі

Аліса змагатиметься за путівку до фіналу на 15-тисячнику в Тунісі

956
2
ФТУ. Аліса Барановська

Українська тенісистка Аліса Барановська вперше вийшла до півфіналу на професійному рівні.

У 1/4 фіналу хардового турніру серії ITF W15 у Монастирі (Туніс) Аліса у двох сетах обіграла другу сіяну Таміру Пажек. Австрійка відмовилася продовжувати боротьбу наприкінці другого сету.

Монастир. 1/4 фіналу
Аліса Барановська (Україна) – Таміра Пажек (Австрія) – 6:4, 5:4 (30-0) - відмова

Для Барановської це другий турнір на професійному рівні.

У півфіналі 17-річна українка зіграє проти Ніни Радованович із Франції, посіяної під шостим номером.

Джерело Sport.ua
(7)

«Нейтралку» знищено. Визначено другу фіналістку супертурніру в Маямі
Теніс | 29 березня 2024, 04:39 5

Даніель Коллінс у двох сетах розгромила Катерину Александрову у півфіналі змагань