| Оновлено 16 березня 2023, 12:11
1432
1

Олег Плотницький втретє поспіль вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

Італійська «Перуджа» з українським догравальником в 1/4 фіналу двічі перемогла «Берлін Рециклінг»

1432
1
CEV, Олег Плотницький

Завершилися три із чотирьох повторних чвертьфінальних матчів чоловічої волейбольної Ліги чемпіонів. В італійській Перуджі місцевий клуб, за який грає українець Олег Плотницький, приймав німецький «Берлін Рециклінг». У першому поєдинку в столиці Німеччини «Перуджа» перемогла з рахунком 3:1, а наш гравець тоді набрав 15 очок.

У повторній зустрічі для виявлення переможця знадобилося п'ять партій, хоча вже після четвертої було зрозуміло, що до півфіналу вийшли господарі майданчика. Проте італійці не стали зупинятися та дотиснули суперників на тай-брейку 15:13. Як і у попередньому матчі Олег Плотницький (на фото в атаці) знову був одним із найкращих у складі «Перуджі». Він набрав 18 очок, при цьому виконавши 3 ейси.

З інших результатів відзначимо перемогу у «золотому» сеті турецького «Халкбанку» над відомим італійським клубом «Кучіне Лубе», а також подвійний успіх польської команди «Ястржембски Вегель» над «Фрідріхсхафеном» із Німеччини з однаковим рахунком 3:0. Зазначимо, що у повторній грі на рахунку вихованця українського волейболу Юрія Гладиря, який зараз має польське громадянство, 6 набраних очок.

Ліга чемпіонів з волейболу сезону 2022-2023 років
Чвертьфінал. 15 березня. Другі матчі
«Перуджа» (Італія) – «Берлін Рециклінг» (Німеччина)

3:2 (24:26, 25:21, 22:25, 25:17, 15:13)
Перший матч – 3:1

«Кучіне Лубе» (Чівітанова, Італія) – «Халкбанк» (Анкара, Туреччина)
3:1 (31:29, 25:20, 23:25, 25:20)
Перший матч – 1:3
«Золотий» сет - 12:15

«Ястржембски Вегель» (Польща) – «Фрідріхсхафен» (Німеччина)
3:0 (25:14, 25:20, 25:16)
Перший матч – 3:0

Додамо, що Олег Плотницький разом із «Перуджею» у попередніх двох сезонах теж виходив до півфіналу, але там обидва рази за сумою двох матчів його команда програвала іншому італійському клубу «Трентіно».

Завершальний повторний поєдинок 1/4 фіналу, у якому зустрінуться фіналісти попереднього розіграшу італійський «Трентіно» та польська «Закса», пройде 16 березня. У першому матчі вдома перемогли поляки 3:2, які є дворазовими переможцями Ліги чемпіонів двох останніх сезонів.

(7)

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда