|
1195
0

Перуджа з Олегом Плотницьким перемогла у першому матчі 1/4 фіналу ЛЧ

В гостях волейболісти італійського клубу завдали поразки німецькому «Берлін Рециклінг» 3:1

Олег Плотницький № 17, CEV

Відбулися три із чотирьох чвертьфінальних матчів чоловічої волейбольної Ліги чемпіонів. Для українських шанувальників спорту особливий інтерес викликав поєдинок у Німеччині, де місцевий «Берлін Рециклінг» приймав італійську «Перуджу» з нашим догравальником Олегом Плотницьким.

Українець вийшов у стартовому складі гостей та провів на майданчику всю гру. «Перуджа» виглядала краще за своїх суперників у двох стартових сетах, перемігши в кожному з них дуже впевнено 18:25 та 15:25. Але у третій партії німецькі волейболісти почали діяти точніше й нав'язали боротьбу гостям, вигравши наприкінці 25:23. У четвертому сеті знову сильнішими виявилися гравці італійського клубу 17:25, які досягли загального успіху в матчі 1:3. Сам Плотницький приніс команді 15 очок, включаючи 6 (!) ейсів, тобто безпосередньо з подачі.

З інших матчів відзначимо важку перемогу чинного володаря трофею польської «Закси» над фіналістом минулого розіграшу італійським «Трентіно» 3:2. А також досить несподівану перемогу турецького «Халкбанку» над ще одним іменитим італійським клубом «Кучіне Лубе» із Чівітанови 3:1.

Ліга чемпіонів з волейболу сезону 2022-2023 років
Чвертьфінал. 7-8 березня. Перші матчі
«Закса» (Кендзежин-Козле, Польща) – «Трентіно» (Тренто, Італія)

3:2 (25:22, 22:25, 22:25, 25:21, 15:10)
«Халкбанк» (Анкара, Туреччина) – «Кучіне Лубе» (Чівітанова, Італія)
3:1 (21:25, 25:20, 25:23, 25:21)
«Берлін Рециклінг» (Німеччина) – «Перуджа» (Італія)
1:3 (18:25, 15:25, 25:23, 17:25)

Ще один матч 1/4 фіналу, в якому зустрінуться «Фрідріхсхафен» (Німеччина) та «Ястржембски Вегель» (Польща), пройде 9 березня.

Ігри у відповідь відбудуться 15 і 16 березня.