Сержіу КОНСЕЙСАУ: «На жаль, ми не пройшли, але заслужили на це»

Порту не зміг дотиснути Інтер у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

908
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Сержіу Консейсау

Головний тренер «Порту» Сержіу Консейсау прокоментував нічийний результат у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти міланського «Інтера» (перший матч – 0:1):

«Ми були дуже компетентні та чудові в обох іграх, але сьогодні не зробили найголовнішого – не забили голи. Гравців треба привітати, вони показали чудову гру, і правда в тому, що «Інтер» вигравав лише останні 10 хвилин у першому матчі, коли ми залишилися без гравця (коли Отавіо вилучили в Мілані).

Вони завжди говорять про вагу історії, зрілість та інші фактори. В «Інтері», як і в історичному клубі, є гравці, які звикли до таких моментів. Ми зробили все, щоб відповідати цьому, але ми також розуміємо, що у певні моменти це вміння виходить на перший план, і з гравцями, яким вдається забити гол від одного моменту до іншого. Вітаю мою команду, на жаль, ми не пройшли, незважаючи на те, що заслужили на це».

Півзахисник «Порту» Марко Груїч:

«Це було дуже складно, і я дуже розчарований. У другому таймі ми були кращими, більше володіли м'ячем і мали більше можливостей. Я досі не можу повірити, що м'яч не влучив у ціль. Вболівальники були чудовими, і було приємно бачити, що вони зрозуміли, що ми виклалися на повну. Ми дуже хотіли виграти гру. Атмосфера на стадіоні була вражаючою і зараз ми дуже розчаровані».