Сім голів. Колос програв товариський матч команді Сергія Нагорняка

3542
0
ФК Колос

13 березня у Ковалівці Київської області спаринг провели представник УПЛ «Колос» та команда Першої ліги «Епіцентр».

Напередодні в Львові «Колос» переміг «Рух» у матчі 17-го туру УПЛ з рахунком 1:0. Попри те, що команда ще вчора грала офіційний матч в УПЛ, сьогодні тренерський штаб Ярослава Вишняка виставив доволі бойовий склад на гру проти «Епіцентру».

«Епіцентр» задіяв у цій грі усіх футболістів, які були готові вийти на матч. Не було лише Андрія Беженара, який лише почав тренуватися, пропустивши попередній етап підготовки, Руслана Буряка (також мав проблеми зі здоров’ям, але вже тренується) та юного Андрія Павлученка, яка ще не одужав.

Команда Сергія Нагорняка шокувала господарів поля чотирма голами у першому таймі. На перерву команди пішли за рахунку 1:4. У другому таймі гра дещо змінилася. «Колос» намагався врятувати матч, але моментів було небагато. «Епіцентр» також мав шанси збільшити свою перевагу. Ковалівцям вдалося ще двічі вразити ворота суперника. Але в підсумку рахунок 3:4 – «Епіцентр» зміг здолати суперника в контрольному поєдинку.

Товариський матч. Ковалівка, 13 березня

Колос (Ковалівка) – Епіцентр (Кам'янець-Подільський) – 3:4

Голи: Мілько, 45 (пен), Мякушко, 51, Попов, 75 – Григоращук, 6, Ляшенко, 17, Чорноморець, 20 (автогол), Гірний, 42.

Колос: Маханьков (Фесюн, 46), Чорноморець, Новак, Зозуля, Золотов, Мілько (кап), Велетень (Криворучко, 64), Ільїн, Мякушко, Попов, Лисенко. Головний тренер: Ярослав Вишняк

Епіцентр: Чернобай (Жмурко, 46), Мороз, Григоращук, Жмуйда (В. Кристін, 63), Шевченко (Ничипоренко, 63), С. Кристін (Пучковський, 73), Чепелюк (гравець на перегляді, 63), Миронюк (Глущук, 54), Ляшенко, Стень (Барбоса, 63), Гірний. Головний тренер: Сергій Нагорняк

Відеозапис матчу

Фотогалерея матчу

(11)

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 22

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда