Австрія – Україна – 31:28. Не втримали великої переваги. Відеоогляд матчу

Дивіться відеоогляд матчу кваліфікації Євро-2024 з гандболу

352
0
ФГУ

Збірна України у виїзному матчі відбору на Євро-2024 з гандболу проти Австрії виграла перший тайм (14:11), по ходу другого мала перевагу у 5 голів (22:17), але не втримала відрив і зрештою поступилась (28:31).

8 результативних передач віддав Захар Денисов, який вийшов в основному складі на позиції розігруючого. 5 голів з 5 кидків провів Іван Бурзак. 8 влучних кидків завдав Ігор Турченко, найкращий снайпер збірної у відбірному турнірі.

Збірна Україна у порівнянні з першим матчем проти Австрії зуміла значно покращити свою гру, але невдалий відрізок у 2-му таймі перекреслив зусилля.

До завершення кваліфікації залишаються ще два матчі – проти Румунії та Фарерських островів, синьо-жовтим потрібно їх вигравати.

Кваліфікація Євро-2024. Група 4

4-й тур, 11 березня. Лінц (Австрія)

Австрія – Україна – 31:28 (11:14)

Збірна України. Воротарі: Антон Терехов (4 сейви), Геннадій Комок (9 сейвів). Польові гравці: Данило Глушак – Юрій Кубатко – Захар Денисов (1/3, 8 результативних передач) – Дмитро Артеменко (4/5) – Олександр Тільте – Ігор Турченко (8/14) – Євген Жук – Андрій Акіменко (4/6) – Дмитро Горіга (2/5) – Іван Бурзак (5/5) – Віталій Горовий – Тарас Міноцький (1/3) – Дмитро Тютюнник – Дмитро Ільченко (3/4).

Головний тренер: В’ячеслав Лочман. Асистент: Вадим Бражник.

(3)

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 12:00 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»