Дали бій лідеру. Збірна України програла й другий матч Австрії

Українці не зуміли втримати перевагу

6524
1
ФГУ

Збірна України з гандболу провела гостьову зустріч відбіркового турніру Євро-2024 проти Австрії. Кілька днів тому «синьо-жовті» у домашньому поєдинку програли австрійцям з рахунком 31:38, і навряд чи вболівальники нашої команди мали надії на перемогу підопічних В'ячеслава Лочмана в Австрії.

Але у першому таймі українські гандболісти змусили повірити у сенсацію. Відмінну гру продемонстрував наш голкіпер Геннадій Комок, який упіймав кураж і здійснив чимало сейвів. Обидві команди атакували переважно через центральну зону та рідко задіяли при розіграшах крайніх гравців. «Синьо-жовті» ні в чому не поступалися господарям майданчика, а на перерву пішли з різницею «+3» на свою користь.

Початок другої половини зустрічі був дуже щедрим на закинуті м'ячі: команди невпинно обмінювалися результативними атаками. Перелом у грі настав у середині другого тайму. Австрійці зрівняли рахунок завдяки ривку 4:0, а незабаром організували невеликий відрив. Тепер уже кураж упіймав голкіпер збірної Австрії Айхбергер, який щоразу відбивав кидки українців. За чотири хвилини до кінця матчу перевага австрійців обчислювалася чотирма м'ячами і господарі майданчика впевнено довели зустріч до переможного закінчення.

Завершальні матчі відбіркового турніру збірна України проведе наприкінці квітня. Наша команда зустрінеться з Фарерськими островами та Румунією.

Відбір до Євро-2024 з гандболу. 4 тур. Група 4.

Австрія – Україна – 31:28 (11:14)

Австрія: Айхбергер, Білик (6), Бозович (2), Вагнер (2), Вебер (5), Гербургер (3), Гутечек (4), Дамбек, Живкович (5), Кайпер, Катич, Кофлер, Ластро, Мисковець, Міттендорфер, Фріммель (4).

Україна: Комок (1), Акименко (4), Артеменко (4), Горига (2), Бурзак (5), Глушак, Горовий, Денисов (1), Жук, Ільченко (2), Кубатко, Миноцький (1), Терехов, Тільте, Турченко (8), Тютюнник.

SMS Kleinmünchen (Лінц, Австрія)

АВСТРІЯ – УКРАЇНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(17)

Лунін пояснив, чому залишився по центру під час удару Бернарду Сілви
Футбол | 18 квітня 2024, 05:51 3

Андрій двічі відбив пенальті та допоміг Реалу пройти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів