Харків'яни стали четвертими учасниками півфіналу чемпіонату України

618
0
ПВЛУ

У неділю у Чернівцях відбувся третій та вирішальний матч 1/4 фіналу чемпіонату країни з волейболу серед чоловіків, в якому зустрічалися харківська «Юракадемія» та ВК «МХП-Вінниця» із Тростянця. Саме у цій парі чвертьфіналістів знадобився третій додатковий поєдинок, оскільки «Епіцентр-Подляни», «Прометей» та «Житичі-Полісся» свої серії виграли з рахунком 2:0.

Нагадаємо, що у першій грі суперників успіху досягли юристи 3:0, а потім «МХП-Вінниця» взяв реванш у чотирьох партіях. В сьогоднішній грі харків'яни виглядали явно краще за своїх опонентів і перемогли з рахунком 3:1.

Найбільшу кількість очок у складі «Юракадемії» набрав діагональний Віктор Шаповал (17), 14 очок приніс команді її капітан Віталій Сухінін і 12 - догравальник Микита Арбузов. У переможених відзначилися Данило Уривкін (15 очок) та Сергій Міщенко (14).

Найкращим гравцем матчу був названий зв’язуюий харків'ян Ілля Поліщук.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки. Суперліга
Чвертьфінал. Чернівці. 12 березняч
Третій матч
«Юракадемія» (Харків) – ВК «МХП-Вінниця» (Тростянець)

3:1 (25:23, 25:18, 17:25, 25:17)
Перший матч – 3:0, другий матч – 1:3
Рахунок серії 2:1

У півфіналі «Юракадемія» зіграє з командою «Епіцентр-Подоляни» з Городка Хмельницької області, а у другій парі зустрінуться дніпровський «Прометей» і «Житичі-Полісся» (Житомир).

Ігор Заржицький
(8)

Хацкевич розповів, чи були в Яремчука проблеми з режимом та алкоголем
Футбол | 28 березня 2024, 14:52 2

Колишній головний тренер «Динамо» вважає Романа найпрофесійнішим футболістом з тих, кого він бачив

Без Семенюка Проект переміг Заксу і знову піднявся на 2 місце Плюс Ліги
Волейбол | 26 березня 2024, 15:03 0

А львівський «Барком-Кажани» зберігає шанси пробитися до чвертьфіналу чемпіонату Польщі