Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь клубу з Петрового

4613
5
ФК Інгулець

У суботу, 11 березня, відбувся матч 17-го туру чемпіонату України з футболу між клубами «Інгулець» та «Металіст». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь команди з Петрово.

Початок матчу видався не найцікавішим, проте буквально з перших хвилин «Інгулець» заволодів ініціативою. Це дало свої плоди. Хоч атак було й небагато, але все-таки забити підопічним Ковальця вдалося. На 28-й хвилині зустрічі Володимир Одарюк сильним ударом головою вивів свою команду вперед. Асист на свій рахунок записав Дмитро Нагієв.

Після пропущеного голу «Металіст» забрав собі м'яч і тримав його під контролем, проте нічого цікавого так і не створив у першому таймі. Про що взагалі можна говорити, якщо перший удар харків'яни зробили лише наприкінці першої 45-хвилинки? Після перерви у складі підопічних Огненовича відбулася заміна – на поле вийшов Панасенко замість Чайковського. Варто зазначити, що завдяки виходу Сергія гра «Металіста» стала цікавішою, і, як результат, гол. На 64-й хвилині французький захисник Паті після скидки м'яча від Прядуна розстріляв ворота Паламарчука. Для Паті цей гол став першим в УПЛ і першим у складі «Металіста».

Однак після забитого м'яча «Металіст» одразу ж віддав ініціативу «Інгульцю». Це призвело до другого і останнього голу команди з Петрового – на 77-й хвилині ударом здалеку дубль оформив Одарюк. За логікою, «Інгулець» мав віддати м'яч «Металісту», але цього не сталося – команда Ковальця дуже грамотно відіграла від рахунку і забезпечила собі четверту перемогу поспіль.

Варто зазначити, що цей поєдинок не обійшовся без червоної картки. Буквально перед фінальним свистком автор єдиного гола у складі харківської команди Паті дуже грубо зіграв проти Кухарука, за що одразу його вилучили з поля.

Для «Інгульця», як уже було сказано вище, це четверта перемога поспіль. Наразі команда посідає 9-те місце у таблиці УПЛ, маючи у своєму активі 19 очок після 16 турів. Цікаво, що до цього поєдинку «Інгулець» перебував у зоні вильоту.

А ось «Металіст» так і залишився у підвалі турнірної таблиці. У харків'ян 16 пунктів після 17 ігор та 13-те місце в УПЛ.

Наступний матч «Інгулець» проведе 19 березня проти «Чорноморця», а «Металіст» – 17 березня проти «Олександрії».