З аутсайдера – до топ-10. Інгулець обіграв Металіст завдяки дублю Одарюка
Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь клубу з Петрового
![З аутсайдера – до топ-10. Інгулець обіграв Металіст завдяки дублю Одарюка](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/90/orig_618088.jpg)
У суботу, 11 березня, відбувся матч 17-го туру чемпіонату України з футболу між клубами «Інгулець» та «Металіст». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь команди з Петрово.
Початок матчу видався не найцікавішим, проте буквально з перших хвилин «Інгулець» заволодів ініціативою. Це дало свої плоди. Хоч атак було й небагато, але все-таки забити підопічним Ковальця вдалося. На 28-й хвилині зустрічі Володимир Одарюк сильним ударом головою вивів свою команду вперед. Асист на свій рахунок записав Дмитро Нагієв.
Після пропущеного голу «Металіст» забрав собі м'яч і тримав його під контролем, проте нічого цікавого так і не створив у першому таймі. Про що взагалі можна говорити, якщо перший удар харків'яни зробили лише наприкінці першої 45-хвилинки? Після перерви у складі підопічних Огненовича відбулася заміна – на поле вийшов Панасенко замість Чайковського. Варто зазначити, що завдяки виходу Сергія гра «Металіста» стала цікавішою, і, як результат, гол. На 64-й хвилині французький захисник Паті після скидки м'яча від Прядуна розстріляв ворота Паламарчука. Для Паті цей гол став першим в УПЛ і першим у складі «Металіста».
Однак після забитого м'яча «Металіст» одразу ж віддав ініціативу «Інгульцю». Це призвело до другого і останнього голу команди з Петрового – на 77-й хвилині ударом здалеку дубль оформив Одарюк. За логікою, «Інгулець» мав віддати м'яч «Металісту», але цього не сталося – команда Ковальця дуже грамотно відіграла від рахунку і забезпечила собі четверту перемогу поспіль.
Варто зазначити, що цей поєдинок не обійшовся без червоної картки. Буквально перед фінальним свистком автор єдиного гола у складі харківської команди Паті дуже грубо зіграв проти Кухарука, за що одразу його вилучили з поля.
Для «Інгульця», як уже було сказано вище, це четверта перемога поспіль. Наразі команда посідає 9-те місце у таблиці УПЛ, маючи у своєму активі 19 очок після 16 турів. Цікаво, що до цього поєдинку «Інгулець» перебував у зоні вильоту.
А ось «Металіст» так і залишився у підвалі турнірної таблиці. У харків'ян 16 пунктів після 17 ігор та 13-те місце в УПЛ.
Наступний матч «Інгулець» проведе 19 березня проти «Чорноморця», а «Металіст» – 17 березня проти «Олександрії».
Чемпіонат України з футболу. 17-й тур. 11 березня
Інгулець – Металіст – 2:1
Одарюк, 28, 77 – Паті, 64
Ченбай, 8, Ковальов, 90+3 – Демченко, 47
Паті, 90+5
«Інгулець»: Паламарчук – Ковальов, Кучеренко, Ченбай (Мельничук, 67), Смоляков, Клименко, Кухарук, Нагієв, Одарюк, Козак, Сітало (Марусич, 46).
«Металіст»: Єрмолов – Романюк (Порох, 90), Мизюк, Паті, Картушов, Ралюченко, Чайковський (Панасенко, 46), Демченко (Коркішко, 62), Бойчук, Наумець (Самуель, 75), Прядун.
Арбітр: Новохатній В.
Стадіон: «Інгулець» (Петрове)
Події матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![«Огидні. Це ж судді серби!» Усик розніс рефері матчу Полісся – Олімпія](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696839.jpg)
![«Огидні. Це ж судді серби!» Усик розніс рефері матчу Полісся – Олімпія](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696839.jpg)
Українська команда вилетіла із кваліфікації Ліги конференцій 2024/25
![«Не можу дочекатися!» Лунін тонко натякнув, де продовжить кар'єру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696882.jpg)
![«Не можу дочекатися!» Лунін тонко натякнув, де продовжить кар'єру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696882.jpg)
Мабуть, Андрій не залишить «Реал» Мадрид у це літнє трансферне вікно
![Сенсація? Свьонтек – без золота Олімпіади-2024. Відома перша фіналістка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696766.jpg)
![Сенсація? Свьонтек – без золота Олімпіади-2024. Відома перша фіналістка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696766.jpg)
![Один із найсильніших клубів світу націлився на Луніна. Дають великі гроші](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696814.jpg)
![Один із найсильніших клубів світу націлився на Луніна. Дають великі гроші](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696814.jpg)
![Анонс Олімпіади на 1 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696652.jpg)
![Анонс Олімпіади на 1 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696652.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/117/thumb_463505.png)
![Олег Мандрівник](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/117/thumb_463505.png)
![](/images/smiles/wall.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/77/thumb_375571.png)
![ash](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/77/thumb_375571.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/73/thumb_374706.jpg)
![BERNARDOS](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/73/thumb_374706.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/88/thumb_377703.jpg)
![Springfield](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/88/thumb_377703.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Fred14](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)