Підопічні Сергія Сапронова виграли у Латвії з рахунком 5:0

766
0
УАФ

Сьогодні, 6 березня, жіноча збірна України WU-17 у Болгарії провела другий поєдинок другого раунду відбору Євро-2023 WU-17.

Після перемоги в першому матчі, проти команди Болгарії (2:1), підопічні Сергія Сапронова зустрічалися зі збірною Латвії.

Запеклої боротьби в цій зустрічі не вийшло. Уже в першому таймі українські дівчата двічі оформили взяття воріт суперниць. Автогол на рахунку Лінди Мергуп-Картрайт плюс з 11-метрової позначки не схибила Лідія Заборовець.

По перерві українки засмутили голкіпера збірної Латвії ще тричі. Катерина Лузва, Марина Птицина та Діана Боровська встановили підсумковий результат поєдинку – 5:0.

Таким чином, збірна України WU-17 забезпечила собі перше місце у групі В6 і, відповідно, вихід у Лігу А наступного циклу, Євро-2024.

Євро-2023 WU-17. Другий раунд. Група В6

03.03.2023. 14:30. Болгарія WU-17 – Україна WU-17 – 1:2

06.03.2023. 14:30. Україна WU-17 – Латвія WU-17 – 5:0

Голи: Мергуп-Картрайт, 14 (автогол), Заборовець, 45+1 (пен), Лузва, 56, Птицина, 78, Боровська, 88.

Україна WU-17: Снігур, Вершняк, Заборовець, Краснобородько (Кадира, 82), Шевцова (Медведь, 89), Астахова, Лузва (Стахнюк, 82), Боровська, Птицина, Марценюк (Новосельська, 89), Ігнатенко (Жигадло, 86).

Латвія WU-17: Матревіца, Аугустане (Балтрушайте, 80), Булдуре, Мергуп-Картрайт, Упіте, Гаранча, Глущук (Яунславієте, 46), Преєре (Пунга, 74), Штейнберг (Лашкова, 73), Бразауска, Ципола (Дзене, 65).

Попередження: Ігнатенко, 65, Птицина, 90+1 – Аугустане, 45+1, Гаранча, 90+1.

09.03.2023. 14:30. Латвія WU-17 – Болгарія WU-17

Турнірне становище: 1. Україна (6 очок), 2. Болгарія (0), 3. Латвія (0).