Дніпро здобув впевнену перемогу в матчі проти Політехніки-Галичини

Матч регулярного чемпіонату Суперліги відбувся в Івано-Франківську

238
0
ФБУ

Дніпро здобув перемогу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги, здолавши в Івано-Франківську львівську Політехніку-Галичину.

Дніпро впевнено виграв стартову чверть і контролював гру протягом всієї ігрової дистанції. Команда Володимира Коваля якісніше грала в захисті та грала командніше в атаці. Політехніка-Галичина продемонструвала погані кидкові показники та не втримала суперника в трисекундній. Дніпро мав двозначну перевагу з середини першої чверті і в результаті виграв матч із рахунком 97:57.

Сергій Загреба завершив матч із дабл-даблом – 14 очок + 10 підбирань, а Станіслав Тимофеєнко набрав 17 очок, ставши найрезультативнішим у складі переможців.

6 березня Дніпро закриватиме бабл в Івано-Франківську матчем проти Прикарпаття-Говерли, а Політехніка-Галичина зіграє з Будівельником.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Івано-Франківськ, Манеж КФВ

Дніпро – Політехніка-Галичина – 97:57 (21:9, 23:20, 28:17, 25:11)

Дніпро: Тимофеєнко 17 + 3 передачі, Загреба 14 + 10 підбирань, Бондарчук 9 + 4 підбирання, Закурдаєв 5, Вільховецький 2 + 3 передачі – стартт, Тарасенко 14, Сорочан 13 + 4 передачі + 4 підбирання – 4 втрати, Сипало 10, Колдомасов 8, Шкода 5 + 4 передачі, Бачурін 0, Качанов 0

Політехніка-Галичина: Бережний 19 + 6 підбирань, Станішевський 7 + 5 підбирань, Горобченко 4 + 5 передач + 4 перехоплення, Федчук 3 – 5 втрат, Крамар 2 – старт, Тіщенко 12 + 7 підбирань, Ожегов 8 – 3 втрати, Полюляк 2 + 5 перехоплень, Путько 0