Наставник «Манчестер Юнайтед» – про матч із «Ліверпулем»

2748
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Ерік тен Хаг

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Хаг дав оцінку фіаско своєї команди у грі з «Ліверпулем» із рахунком 0:7 у 26-му турі англійської Прем'єр-ліги:

«Я думаю, що ми провели гідний перший тайм, але припустилися однієї помилки в організації оборони незадовго до перерви. У другому таймі це були просто не ми. Це не відповідало нашим стандартам. Ми не грали як команда. Це було непрофесійно. Безумовно, я злюсь.

Я здивований, тому що останні тижні та місяці я бачив, що ця команда життєрадісна та налаштована на перемогу. У другому таймі ми взагалі не мали переможного настрою. Ми не дотримувалися плану та не виконували своєї роботи.

Ми не тримали удар у відповідь, і це було дійсно непрофесійно. У минулому ми бачили, що можемо повертатися в гру: з «Брентфордом», з «Манчестер Сіті». Це, безумовно, сильна невдача і таке просто неприйнятне. Я дійсно розчарований і злий через це. Це перевірка сприйняття реальності. Ми повинні ставитись до цього рішуче».