1500+ хвилин мовчання. Бєсєдін не забив, тепер Карміотіссі

Український нападник провів черговий «сухий» матч за «Омонію»

2163
4
ФК Омонія. Артем Бєсєдін

Українці Артем Бєсєдін та Роман Безус взяли участь у поєдинку «Омонії» з командою «Карміотісса» у 26-му турі чемпіонату Кіпру.

Зустріч завершилася вольовою перемогою «Омонії» – 2:1. Втім, перелому у грі команда з Нікосії досягла вже після того, як Бєсєдін і Безус поле залишили. Їх на 66-й хвилині замінили відповідно Какуліс та Папуліс.

Протистояв «Омонії» клуб, який має рашистське коріння. Тренує його ексгравець збірної рф Кержаков, а президентом «Карміотісси» є такий собі дмітрій пунін.

Бєсєдін, залишивши поле у грі з «Карміотіссою» без голу, продовжив свою серію без голів цього сезону до 26 ігор. Артем подолав позначку у 1500 хвилин без забитих м'ячів у поточній кампанії – він мовчить вже 1518 хвилин. У його активі лише два асисти – по одному за «Динамо» Київ та «Омонію».

У таблиці чемпіонату Кіпру «Омонія» після перемоги над «Карміотіссою» посідає 5 місце, маючи 41 очко.