Тренерське чуття не підвело. Рух в Ужгороді виграв у Металіста

Команда Леоніда Кучука здобула важливу перемогу

2124
0
УПЛ

В Ужгороді на стадіоні «Авангард» відбувся поєдинок 16-го туру української Прем'єр-ліги, в якому зустрічалися харківський «Металіст» та львівський «Рух».

До початку матчу експерти віддавали перевагу номінальним господарям, проте перший тайм пройшов під диктування футболістів «Руха». У центрі уваги був 25-річний форвард львів'ян Юрій Климчук, який чотири рази опинявся на ударній позиції та міг оформити щонайменше дубль.

Із дублем у Климчука не склалося, але свій гол на 17-й хвилині він таки забив. Мар'ян Мисик із лівого флангу класно закинув у штрафний майданчик, де Юрій ударом в один дотик пробив без шансів для голкіпера, знявши павутину з верхнього кута воріт.

До перерви двічі непогано пробивав Альваренга, проте з одним ударом упорався Данило Єрмолов, а другому не вистачило точності. Харків'яни, у свою чергу, мало не заробили пенальті під завісу першої половини: Максим Прядун упав на лінії штрафного майданчика, але рефері Ігор Пасхал не побачив в епізоді порушення правил.

На другий тайм Періца Огненович провів подвійну заміну: Панасенко та Коркішко з'явилися на полі замість Чідомере та Самуеля. І результат не забарився: вже на 49 хвилині Панасенко зрівняв рахунок за допомогою рикошету після скидання від Бойчука.

Тренерське чуття не підвело і наставника львів'ян Леоніда Кучука, який у середині другого тайму випустив на поле Ярослава Карабіна. Джокер відзначився на 76-й хвилині після метушні у штрафному майданчику суперника. Знову повівши в рахунку, футболісти «Руха» почали грати від оборони та збивати темп супернику, що допомогло зберегти переможний рахунок.

2:1 – «Рух» перервав свою серію без перемог, яка налічувала чотири поєдинки поспіль. Цей результат дуже важливий для львів'ян, оскільки вони борються за збереження прописки в елітному дивізіоні. Команди помінялися місцями в турнірній таблиці: «Рух» тепер 13-й, а «Металіст» опустився на 14-й рядок чемпіонату УПЛ.

Українська Прем'єр-ліга. 16 тур

«Металіст» – «Рух» – 1:2

Климчук, 17 (0:1). Панасенко, 49 (1:1), Карабін, 76 (1:2).

Веремієнко (10), Климчук (65), Альваренга (80), Мизюк (80).

«Металіст»: Єрмолов – Романюк (Паті, 71), Мизюк, Порох, Картушов, Ралюченко, Чідомере (Панасенко, 46), Самуель (Коркішко, 46), Наумець (Багачанський, 84), Прядун, Бойчук.

«Рух»: Паньків – Лях, Веремієнко (Слюбик, 52), Дідик, Мисик (Роман, 80), Сапуга, Слюсар, Альваренга (Притула, 80), Таллес (Карабін, 67), Соломон, Климчук.

Арбітр: Ігор Пасхал (Херсон).

Стадіон: «Авангард» (Ужгород).

МЕТАЛІСТ – РУХ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Відеоогляд матчу

Події матчу

76’
ГОЛ ! М'яч забив Ярослав Карабін (Рух Львів).
49’
ГОЛ ! М'яч забив Сергій Панасенко (Металіст).
17’
ГОЛ ! М'яч забив Юрій Климчук (Рух Львів).
(10)

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися