«Арсенал» вирвав перемогу у «Борнмута» з рахунком 3:2

65672
6
Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

У суботу, 4 березня, відбувся матч 26 туру чемпіонату Англії з футболу між «Арсеналом» і «Борнмутом». Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь «канонірів».

До 62-ї хвилини лондонці програвали з рахунком 0:2. Однак спочатку забив Томас Партей, потім на 70-й хвилині рахунок зрівняв Бен Вайт, а на 90+8 перемогу підопічним Артети приніс Ріс Нельсон.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Після поєдинку статистичний портал WhoScored виставив оцінки гравцям. Український футболіст Олександр Зінченко, який провів увесь ігровий час на полі, отримав 7.6 бала. За матч українець зробив 85 точних пасів, 4 рази віддав гостру передачу, двічі пробив у бік воріт та двічі обіграв суперника.

Фанати «канонірів» вкотре оцінили гру Зінченка та написали українцю безліч приємних коментарів. Хтось у захопленні від його емоцій, хтось уже називає Олександра легендою клубу, а хтось знову порівняв Зінченка із Де Брюйне:

Jayboydidit: «Що мене збиває з пантелику, так це те, що Зінні виграв 4 трофея з «Ман Сіті», і я ніколи не бачив, щоб він так радів!! Це означає, що Зінні дуже давно хотів цього для «Арсеналу»».

El Cid Cøsta: «Зінні так святкує, начебто він ще не вигравав трофей АПЛ... 🤣♥️ Мені подобається це!!!!».

Uchebe chata: «Його впевненість, коли він отримав м'яч, – неймовірна, у нього є соколине око, воно теж неймовірне! Я люблю цього хлопця 🙏🙏🤝🤗».

Taata Bobi: «Кращий лівий захисник ліги – Зіченко!».

DougieSmyth66: «Ви повинні любити Зінченка ❤️ Він може іноді помилятися, АЛЕ.... Він завжди викладається на повну! 👌🏼⚽».

Shadrack: «Цей хлопець – три гравці в одному, мені подобається, як він грає. Він центральний захисник, півзахисник, вінгер та нападник».

BEEMER: «Я святкував більше за нього! Просто я не маю камери...».

AmbAgboola: «Зінні – це 🦁. Зінні – боєць. Зінні надихає».

Ryan Cook: «Як високо він стрибнув? 😳 Можна поміряти??».

G4E: «Наш таємний KDB, замаскований під лівого захисника».

Loffy: «Він уже легенда цього клубу!! Мені байдуже, чи приєднався він щойно чи піде з «Арсеналу». Він уже дав нам багато гідних результатів! Він заслуговує багато чого!!!!!».