Лондонці вирвали перемогу у «чорно-червоних»

30835
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

У суботу, 4 березня, відбувся матч 26 туру чемпіонату Англії з футболу між «Арсеналом» і «Борнмутом». Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь «канонірів».

До 62-ї хвилини лондонці програвали з рахунком 0:2. Однак спочатку забив Томас Партей, потім на 70-й хвилині рахунок зрівняв Бен Вайт, а на 90+8 перемогу підопічним Артети приніс Ріс Нельсон.

Після поєдинку статистичний портал WhoScored виставив оцінки гравцям. Український футболіст Олександр Зінченко, який провів увесь ігровий час на полі, отримав 7.6 бала. За матч українець зробив 85 точних пасів, 4 рази віддав гостру передачу, двічі пробив у бік воріт та двічі обіграв суперника.

(453)

Легендарний Касільяс розхвалив Луніна і повідомив, хто зіграє у фіналі ЛЧ
Футбол | 09 травня 2024, 20:46 0

Ікер вважає, що проти «Боруссії» має зіграти саме український воротар

Космос у Леверкузені. Баєр відігрався з 0:2 і вийшов у фінал Ліги Європи
Футбол | 10 травня 2024, 00:03 22

«Рома» не зуміла втримати перемогу та перервати неймовірну серію німецької команди