Столичний клуб розгромив суперника з різницею у 31 очко

215
0
ФБУ

Столичний Київ-Баскет здобув перемогу над Старим Луцьком (88:57) в матчі регулярного чемпіонату Суперліги.

Кияни весь матч були попереду, але в першій чверті Старий Луцьк не відпускав далеко суперника, а в другій десятихвилинці перевага команда Володимира Холопова трималась в районі 10 очок.

Після великої перерви Старий Луцьк почав потроху відігравати своє відставання, але за 6 хвилин до кінця чверті команди пішли в укриття через повітряну тривогу. Коротка небезпека, яка тривала 17 хвилин, краще вплинула на киян – Ігор Дубоненко набрав 10 очок поспіль, що забезпечило його команді перевагу +18 перед останньої чвертю.

А ось в четвертій чверті Старий Луцьк посипався – кияни довели свою перевагу до 33 очок і завершили матч перемогою (88:57).

Найрезультативнішим в матчі став Ігор Дубоненко, який в підсумку набрав 19 очок. Київ-Баскет виграв 14-й матч сезону, залишаючись на четвертій сходинці турнірної таблиці, Старий Луцьк йде восьмим.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Київ, ПС Венето

Київ-Баскет – Старий Луцьк – 88:57 (17:13, 25:19, 22:14, 24:11)

Київ-Баскет: Заплотинський 9 + 5 підбирань, Кінгсбі 14 + 5 передач, Дубоненко 19 + 6 підбирань, Мусієнко 11, Новіков 16 + 5 підбирань – старт; Дюпін 8 + 5 підбирань, Кошеватський 5 +5 передач – 6 втрат, Фреш-Стаханов 6 + 5 підбирань, Юрченко 0, Швець 0.

Старий Луцьк: Коцько 17 + 5 підбирань + 5 передач, Є.Коровяков 4 + 7 підбирань, Рудаков 16 + 8 підбирань, Бедлінський 2, Панфілов 0 – старт; Дейна 9, Марків 5, Прозапас 2, Должко 2, Алтухов 0, Глушко 0, Федчук 0