2

ВІДЕО. В Аргентині футболісту вибили 3 зуби. Його кривдник відбувся жовтою

Гвідо Каррільо отримав по обличчю

Getty Images/Global Images Ukraine. Гвідо Каррільйо

У суботу, 25 лютого, відбувся матч 5-го туру чемпіонату Аргентини з футболу між клубами «Естудіантес» та «Сарм'єнто Жунін». Гра завершилась із рахунком 1:1.

Гра середняків першості запам'яталася не яскравим футболом, а казусним моментом на 24-й хвилині. Тоді форвард «Естудіантеса» Гвідо Каррільйо вступив у єдиноборство з Хав'єром Толедо з команди суперників. Епізод завершився неприємним інцидентом – Толедо вдарив Каррільйо ліктем по обличчю. У результаті у Гвідо була розбита губа і вибито три зуби.

Гвідо була потрібна медична допомога, але він повернувся на поле і дограв до 70-ї хвилини поєдинку, після чого був замінений.

Цікаво, що за цей епізод Толедо отримав лише жовту картку. А на 84-й хвилині він віддав асист на Мелано, який зрівняв рахунок та врятував команду від поразки.

(8)

Прощавайте, єврокубки? Схоже, Дніпро-1 відмовляється від колишніх амбіцій
Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 25

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів

Шон ДАЙЧ: «Миколенко завдав собі трохи більшої шкоди, ніж ми сподівалися»
Футбол | 27 квітня 2024, 23:40 1