Збірна України здобула 6 медалей на юніорському ЧЄ-2023 з фехтування

17-річний шабліст Дарій Лукашенко в останній день отримав срібну медаль

369
0
НОК Украины. Дарій Лукашенко

Збірна України здобула 6 медалей (1 золото, 2 срібло, 3 бронзу) на юніорському та кадетському ЧЄ-2023 з фехтування. Змагання завершилися 26 лютого у Таллінні, столиці Естонії.

17-річний шабліст Дарій Лукашенко в останній день завоював срібло для збірної України. У драматичному фінальному матчі Дарій мінімально поступився італійцю Марко Маструлло (14:15).

Христина Петрова – срібна призерка ЧЄ з фехтування на рапірах серед юніорів. У складному поєдинку талановита фехтувальниця поступилася італійці Джулії Аморе (13:15). Тобто, юніорська частина програми для України принесла 2 срібла.

Раніше на ЧЄ серед кадетів синьо-жовта команда здобула 4 медалі (1–0–3). На найвищу сходинку п'єдесталу зійшла шпажистка Емілі Конрад, на третю – її подруга по команді Анна Максименко. Серед рапіристів третє місце посів Андрій Черкашин. А ще одну бронзову медаль здобула українська команда у командній першості серед шпажисток (Анна Максименко, Емілі Конрад, Поліна Спиридонова, Устіна Огон).