Спортивна премія 2025 року. Голосування експертів
Фехтування
| Оновлено 28 лютого 2023, 05:08
381
0

Збірна України здобула 6 медалей на юніорському ЧЄ-2023 з фехтування

17-річний шабліст Дарій Лукашенко в останній день отримав срібну медаль

| Оновлено 28 лютого 2023, 05:08
381
0
Збірна України здобула 6 медалей на юніорському ЧЄ-2023 з фехтування
НОК Украины. Дарій Лукашенко

Збірна України здобула 6 медалей (1 золото, 2 срібло, 3 бронзу) на юніорському та кадетському ЧЄ-2023 з фехтування. Змагання завершилися 26 лютого у Таллінні, столиці Естонії.

17-річний шабліст Дарій Лукашенко в останній день завоював срібло для збірної України. У драматичному фінальному матчі Дарій мінімально поступився італійцю Марко Маструлло (14:15).

Христина Петрова – срібна призерка ЧЄ з фехтування на рапірах серед юніорів. У складному поєдинку талановита фехтувальниця поступилася італійці Джулії Аморе (13:15). Тобто, юніорська частина програми для України принесла 2 срібла.

Раніше на ЧЄ серед кадетів синьо-жовта команда здобула 4 медалі (1–0–3). На найвищу сходинку п'єдесталу зійшла шпажистка Емілі Конрад, на третю – її подруга по команді Анна Максименко. Серед рапіристів третє місце посів Андрій Черкашин. А ще одну бронзову медаль здобула українська команда у командній першості серед шпажисток (Анна Максименко, Емілі Конрад, Поліна Спиридонова, Устіна Огон).

Оцініть матеріал
(3)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Легенда Динамо: «З цієї причини я посварився з Суркісом»
Футбол | 25 грудня 2025, 09:20 4
Легенда Динамо: «З цієї причини я посварився з Суркісом»

Олег Саленко висловився про зміну головного тренера столичного гранда

ЛУЧЕСКУ: «В Динамо мене питали, кого підписати: у нас є 30 млн. Я відповів»
Футбол | 24 грудня 2025, 18:26 5
ЛУЧЕСКУ: «В Динамо мене питали, кого підписати: у нас є 30 млн. Я відповів»

Румунський тренер розповів, як очолив київський клуб

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.