Кенмор-2023. Тищенко впустив перемогу на останній стрільбі

Українець допустив фатальні два промахи на заключному вогневому рубежі суперспринту

4540
0
Instagram. Артем Тищенко

У канадському Кенморі в рамках шостого етапу Кубка IBU відбулася чоловіча спринтерська гонка.

За підсумками кваліфікації у фінал вийшли всі три українці: Артем Тищенко та Тарас Лесюк із чистою стрільбою показали другий та четвертий час відповідно, а Руслан Ткаленко з двома промахами став 15-м.

У фіналі Україну все ж таки представили лише два спортсмени, оскільки Лесюк був змушений відмовитися від участі через нещодавно перенесену коронавірусну інфекцію.

Попри це гонка була переповнена драматизмом. Артем Тищенко, закривши 15 із 15 на перших трьох вогневих рубежах, боровся не просто за медаль, а за перемогу. І, напевно, Артем виграв би гонку, якби не допустив два промахи на заключній стрільбі. У підсумку Тищенко фінішував лише шостим, програвши французу Емільєну Клоду півхвилини.

Ще один українець Руслан Ткаленко у фіналі виступив невдало. Йому не вдалося відстрілятися чисто жодного разу, а тому довелося задовольнятися 25-м місцем.