Мбаппе та Мессі. ПСЖ у чемпіонаті взяв реванш у Марселя за виліт із Кубка

Пара паризьких форвардів зробила гру, а Руслан Маліновський не допоміг своїй команді

4041
5
Getty Images/Global Images Ukraine

Не так давно команди грали між собою в Кубку Франції. Гра тоді вийшла бойовою, а Руслан Маліновський приніс перемогу «Марселю». Щось подібне ми очікували побачити і цього разу, враховуючи, що українець вийшов у старті.

І не можна сказати, що «Марсель» грав погано. Просто в його складі є багато добротних гравців, а от парижани мають мінімум двох геніїв. Саме вони - Кіліан і Ліонель - і зробили гру. В першому таймі спершу Мбаппе реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером, а за кілька хвилин віддав гольову передачу на Мессі з лівого флангу, аргентинцю залишалося не промахнутися із вбивчої позиції.

В другому таймі ця пара довела рахунок до розгромного. Все було теж ефектно і результативно, а разом з тим і просто - Мбаппе в дотик замкнув закидання Мессі і зробив рахунок 0:3.

А що «Марсель»? Не вдалося реалізувати кілька стовідсоткових моментів (найкращий був у Вітіньї наприкінці матчу, але Доннарумма видав суперсейв), Руслан Маліновський жодного разу нормально не пробив. Варто відзначити, що і під час виконання небезпечних штрафних українець підходив до м'яча, але били його партнери.

0:3 - «Марсель» мав можливість скоротити відстань від лідера чемпіонату і нав'язати боротьбу за чемпіонство, але програв ключовий матч і, мабуть, про золоті медалі цього сезону може переставати мріяти.