Циганков отримав одну з найкращих оцінок від WhoScored за матч у Більбао

Новачок «Жирони» знову добре зіграв

7565
7
Getty Images/Global Images Ukraine. Віктор Циганков

У матчі 23-го туру чемпіонату Іспанії «Жирона» на виїзді переграла «Атлетік» з Більбао (3:2).

Український легіонер «жирондинців» Віктор Циганков вийшов з перших хвилин, відзначився асистом і був замінений на 80-й хвилині матчу.

Веб-портал WhoScored поставив Циганкову оцінку 7.13. Це друга найвища оцінка у складі «біло-червоних». Найбільше отримав автор першого гола Алеш Гарсія (8.39).

Найкращим у складі «Атлетика» став Рауль Гарсія (7.58), який вийшов на другий тайм і відзначився на 89-й хвилині.