Холанд знову забив. Борнмут без Забарного розгромно поступився Ман Сіті

«Містяни» женуться за «Арсеналом»

2308
2

У суботу, 25 лютого, відбувся матч 25-го туру чемпіонату Англії з футболу між «Борнмутом» та «Манчестер Сіті». Гра завершилася з рахунком 4:1 на користь «містян».

Рахунок у матчі відкрив Хуліан Альварес на 15-й хвилині. Через 14 хвилин гол на свій рахунок записав зірковий норвежець Ерлінг Холанд, а наприкінці першого тайму рахунок до розгромного довів Філ Фоден.

У другій 45-хвилинці гравці «Ман Сіті» не забивали, проте завдяки автоголу Кріс Мефама змогли зробити рахунок 4:0. Тим не менш, футболістам «Борнмута» все ж таки вдалося забити гол престижу. На 83-й хвилині гри Джефферсон Лерма вразив ворота Едерсона.

У структурі «Борнмуту» перебуває український захисник Ілля Забарний, проте він поки що не грає за команду, бо травмував ступню та гомілку. Найімовірніше, дебют Забарного варто чекати після 4 березня.

Зараз «Сіті» займає другу позицію у таблиці чемпіонату Англії, маючи у своєму активі 55 очок після 25 турів. У лідера АПЛ «Арсеналу» на одну гру менше та на два очки більше.

Чемпіонат Англії з футболу. 25-й тур. 25 лютого

Борнмут – Манчестер Сіті – 1:4

Голи: Лерма, 83 – Альварес, 15, Холанд, 29, Фоден, 45, Мефам, 51 (автогол)

(10)

Зінченко доклався. Арсенал знищив Челсі з Мудриком на Емірейтс
Футбол | 23 квітня 2024, 23:59 44

Команда Артети святкувала найбільшу перемогу в історії стосунків між цими колективами