Зінченко – капітан Арсенала на матч із Лестером
Українець виведе «Канонірів» із капітанською пов'язкою
![Зінченко – капітан Арсенала на матч із Лестером](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/80/orig_616199.jpg)
Український півзахисник Олександр Зінченко буде капітаном «Арсенала» на сьогоднішній матч 25-го туру АПЛ проти «Лестера». Початок – о 17:00 за Києвом.
Зінченко виведе «Арсенал» із капітанською пов'язкою вперше. Він перейшов у команду лише влітку минулого року із «Манчестер Сіті».
Сумарно це лише другий вихід Зінченка на поле з капітанською пов'язкою у його клубній кар'єрі. Вперше це сталося 1 березня 2022 року у матчі Кубка Англії проти «Пітерборо» (перемога 2:0).
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Зона вильоту все далі. Миколенко допоміг Евертону перемогти у матчі АПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738877.jpg)
Футбол
|
15 лютого 2025, 21:39
7
![Зона вильоту все далі. Миколенко допоміг Евертону перемогти у матчі АПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738877.jpg)
Віталій відіграв весь матч
![Артета може ухвалити шалене рішення щодо Зінченка. І це не трансфер](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/middle_738786.jpg)
Футбол
|
16 лютого 2025, 08:49
18
![Артета може ухвалити шалене рішення щодо Зінченка. І це не трансфер](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/small_738786.jpg)
Тренер може використовувати українця у нападі
![Усик запланував неймовірний бій у Києві проти свого екссуперника](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/slider_738724.jpg)
![Суперзірці Реала загрожує дискваліфікація на 12 матчів у Ла Лізі](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738862.jpg)
![Динамо – РФШ – 1:0. Знову мінімальна перемога. Відео голу та огляд матчу](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/slider_739031.jpg)
А так же на расии есть один прогнозист на ютубе, сливной балагур, который ставит кофы 1.1 (не буду его называть рекламировать, да и уже год его не смотрю, но уверен что там ничего в ватном подсознании не изменилось), так вот... это сливное чудо на каждом стриме утверждало, что Зинченко - это вообще худшее что есть в Сити. Вот на его трафарет я бы тоже глянул после этой новости.
П.С. Аха))) Еще вспомнил про этого сливного прогнозиста одну историю))) Он когда-то у себя на стриме обзывал Ярмоленко, Зинченко тупыми людьми. Типа Вы футболисты, занимайтесь футболом, а типа в политику не лезьте. И он добавил, что эти футболисты на столько тупые, что не знают даже столицы Австралии. Так вот, на следующем стриме, в чате, я у него спросил: Какой город столица Австралии? На что оно ответило: Сидней!!!