Львівський Барком програв у перенесеному матчі польської Плюс Ліги

В гостях українські волейболісти поступилися клубу «Сталь» із міста Ниса у трьох партіях

411
0
ВК Барком-Кажани

Сьогодні у польському місті Ниса відбувся перенесений матч 30-го туру Плюс-Ліги. Місцевий клуб «Сталь» приймав український «Барком-Кажани» зі Львова. У першому колі в Кракові, де підопічні Угіса Крастіньша цього сезону приймають усіх своїх суперників, наша команда зазнала поразки з рахунком 1:3.

Початок цієї зустрічі був за господарями майданчика. «Сталь» з першого розіграшу стартової партії вийшла вперед і не втрачала лідерство до кінця сета. Перевага польських волейболістів досягала шести очок 17:11 і навіть восьми – 22:14, а завершилася партія з результатом 25:20 на їхню користь.

Другий сет проходив зовсім за іншим сценарієм. Тепер вже гості, завдяки вдалим діям в атаці діагонального Василя Тупчія, догравальників Йонаса Квалена та Юліуса Фіркаля повели 2:6, 7:10, 10:13. І хоча місцева команда на якийсь час зуміла вирівняти становище 13:13, 15:15, львів'яни знову пішли у відрив 16:19, 17:21, 18:23. Здавалося, що результат цієї партії вже зрозумілий, але, на жаль. Після тайм-ауту, взятого наставником господарів, «Сталь» виграла 7 (!) очок поспіль і знову досягла успіху 25:23. Причому п'ять із цих очок «Барком» програв на прийомі подачі гравця збірної Тунісу Бен Тара – тричі помилився Юліус Фіркаль та двічі ліберо Дмитро Канаєв. До речі, Бен Тара у підсумку набрав 21 очко в матчі.

У третій партії гра була рівною – то одна команда виходила вперед, то інша. Так тривало майже до кінця 22:22. Однак знову при розіграші останніх м'ячів точнішими були господарі майданчика 25:23.

Український клуб розпочинав гру таким складом: Артем Смоляр (набрав 6 очок), Мурат Єніпазар (2), Юліус Фіркаль (8), Владислав Щуров (2), Василь Тупчий (13), Йонас Квален (15), Дмитро Канаєв (ліберо). На заміну виходив Олексій Головень (0).

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс-Ліга
Перенесений матч із 30 туру. Ниса (Польща). 24 лютого
«Сталь» (Ниса, Польща) – «Барком-Кажани» (Львів, Україна)

3:0 (25:20, 25:23, 25:23)

Це була вже 20 поразка «Баркому-Кажани» у 26 поєдинках. У львів'ян, як і раніше, 24 очки та 14 місце у турнірній таблиці серед 16 учасників.

3 березня підопічні Угіса Крастінша знову зіграють у гостях, тепер вже з клубом «Індикпол АЗС» з міста Ольштин.