0

ХАВІ: «Ми показали себе із серйозними суперниками, але не досягли успіху»

Наставник «Барселони» – про виліт з єврокубків

Getty Images/Global Images Ukraine. Хаві

Головний тренер каталонської «Барселони» Хаві прокоментував поразку від англійського «Манчестер Юнайтед» (1:2) в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи.

«Перший гол завдав нам болю. Програні дуелі в другому таймі коштували нам дорого. Ми контролювали ситуацію у першому таймі. Суперник у чудовій формі. Цей матч – сильне розчарування для нас. Прикро, тому що команда показала своє обличчя і, можливо, заслужила трохи більшого.

Ми мали шанси. Сьогодні ми не врахували ці дрібні деталі, тож і вилетіли. Відчуття, що ми грали краще, ніж у минулому сезоні. Ми показали себе із серйозними суперниками, але не досягли успіху. Наступного року ми спробуємо вкотре. Ми маємо провести самоаналіз. Тепер настав час зосередитися на Ла Лізі та Кубку Іспанії», - сказав Хаві.