Крейчикова показала Соболенко, звідки на білорусь готувався напад

Чеська тенісистка обіграла переможницю АО 2023 на турнірі в ОАЕ

Getty Images/Global Images Ukraine. Барбора Крейчикова

Чеська тенісистка Барбора Крейчикова (WTA 30) у чвертьфіналі турніру серії WTA 1000 у місті Дубай обіграла білоруску Аріну Соболенко (WTA 2) у трьох сетах за 1 годину та 58 хвилин.

WTA 1000 Дубай. Хард. 1/4 фіналу

Барбора Крейчикова (Чехія) – Аріна Соболенко – 0:6, 7:6 (7:2), 6:1

Барбора програвала з рахунком 0:6, 1:3, але змогла повернутися в гру та перервати вінстрік Аріни, який у 2023 році складав 13 матчів. Для Соболенко це перша поразка у 2023 році. Раніше вона виграла турнір в Аделаїді та Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу.

У півфіналі турніру у місті Дубай Крейчикова зіграє з Джессікою Пегулою з США, яка без боротьби пройшла до 1/2 фіналу, оскільки з чвертьфінального поєдинку знялася її суперниця Кароліна Мухова.