КЛОПП: «Початок був чудовим. Але те, як ми захищалися, нікуди не годиться»

Головний тренер «Ліверпуля» прокоментував поразку в ЛЧ від «Реала»

1317
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Юрген Клопп

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував поразку в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти «Реала» (2:5):

«Початок у нашому виконанні був визначним. Це були справжні ми. Це було ідеально – саме так, як ми хотіли зіграти. Перший тайм був хорошим, за винятком пропущених голів. При першому голі ми трохи пасивно грали попереду, а другий гол – просто ляп.

Те, як ми захищалися [при третьому голі], нікуди не годиться. Так не можна у грі проти команди, яка відмінно діє у контратаках. Ми так і не змогли повернутися до колишнього русла. Треба було грати, як у першому таймі, усі 95 хвилин.

Ми поїдемо туди та зіграємо у футбол. Це буде серйозне випробування, але спочатку ми маємо зіграти у Прем'єр-лізі та обов'язково винести уроки з цього матчу.

Думаю, Карло [Анчелотті] вважає, що тут все вирішено. Чесно, я теж так думаю зараз. Але за три тижні [до матчу-відповіді] все може змінитися. Ми поїдемо туди, щоб перемогти. Це все що я можу сказати».

(7)

Стали відомі оцінки Довбика та Циганкова за історичний матч із Барселоною
Футбол | 04 травня 2024, 22:25 4

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!