Але все ж таки подякувала суперниці за гру

11397
13
Getty Images/Global Images Ukraine. Ангеліна Калініна

У понеділок, 20 лютого, відбувся матч 1/32 фіналу престижного турніру серії WTA 1000 у Дубаї між першою ракеткою України Ангеліною Калініною та росіянкою Веронікою Кудерметовою.

У тригодинному трилері Ангеліна все-таки змогла обіграти Кудерметову. Після перемоги у першому сеті Калініна вигравала з рахунком 5:2 у Вероніки в другому сеті, проте програла 5 геймів поспіль. Тим не менш, у третій партії українці вдалося дотиснути суперницю і перервати її вінстрік із матчів проти українських тенісисток, який складав цілих 9 поєдинків.

Після зустрічі Калініна не потиснула руку росіянці, а подякувала суперниці за гру дотиком ракеток. Як сказав один із українських уболівальників: «Головне, що не обмазала руку гівном».