Кейн чекав на Сона. Тоттенгем обіграв Вест Гем

Лондонське дербі залишилося за «шпорами»

944
0

У неділю, 19 лютого, у матчі 24-го туру чемпіонату Англії відносини між собою з'ясували лондонські клуби «Тоттенгем» та «Вест Гем».

Перший тайм голами не потішив. Лише на 56-й хвилині мети досяг удар у виконанні Емерсона, який дозволив «Тоттенгему» вийти вперед. «Шпори» змогли зміцнити свою перевагу на 72-й хвилині – з передачі Гаррі Кейна голом відзначився Сон Хин Мін, який за чотири хвилини до цього вийшов на заміну. 2:0 – перемогли господарі матчу із півночі Лондона.

У таблиці АПЛ «Тоттенгем» посідає 4-е місце, маючи 42 очки. «Вест Гем» має 18-ту позицію та 20 пунктів.

Чемпіонат Англії. 24-й тур

«Тоттенхем» – «Вест Хем» – 2:0

Голи: Емерсон, 56 (1:0). Сон Хин Мін, 72 (2:0).

(4)

Відомо, чи зіграє Лунін у матчі-відповіді з Баварією і можливому фіналі ЛЧ
Футбол | 03 травня 2024, 11:22 3

В Іспанії повідомляють, що саме Андрій вийде у старті на матч-відповідь проти мюнхенців