Зінченко класним ударом забив перший гол у складі Арсенала

Українцю вдався потужний удар

31709
18
Getty Images/Global Images Ukraine

У матчі АПЛ «Астон Вілла» - «Арсенал» гол у складі лондонської команди забив українець Олександр Зінченко, якому вдався класний удар метрів з 20-ти.

Рахунок на 61-й хвилині став 2:2. Для Зінченка це перший гол за «Арсенал» та взагалі перший гол в АПЛ. Цього сезону гравець провів 20 матчів і зробив одну результативну передачу.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Зазначимо, що у першому таймі Олександр втратив м'яч на чужій половині поля, що призвело до гольової атаки суперника.