Галичина здобула першу в сезоні перемогу над одеським клубом БІПА

Стартував черговий бабл Суперліги в Івано-Франківську

342
0
ФБУ

Львівська Політехніка-Галичина здобула перемогу над клубом БІПА (76:68) в стартовому матчі баблу регулярного чемпіонату Суперліги в Івано-Франківську.

Матч проходив за невеликої переваги Політехніки-Галичини, яка хоч і лише на 4-6 очок, але була попереду. БІПА вела в кінці першої чверті, на початку другої та в кінцівці третьої чверті, хоча теж в цей час не відривалась від суперника на суттєву дистанцію. Але в останній чверті львів'яни повернули собі перевагу, а за три хвилини до кінця збільшили її до 10 очок. Після цього Політехніка-Галичина довела гру до перемоги.

Найрезультативнішим в матчі став Владлен Бережний, який набрав 24 очки, додавши до них 8 підбирань. Для клубу БІПА це четверта поразка в сезоні, а ось Політехніка-Галичина виграла 10-й матч, наблизившись до групи, яка веде боротьбу за нагороди.

Завтра, 18 лютого, БІПА та Політехніка-Галичина проведуть ще одну зустріч між собою в Івано-Франківську.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Івано-Франківськ, Манеж КВФ

БІПА (Одеса) – Політехніка-Галичина (Львів) – 68:76 (21:17, 17:23, 14:14, 16:22)