| Оновлено 17 лютого 2023, 18:32
325
0

Маккабі та Олімпіакос зустрінуться у фіналі волейбольного Кубку Виклику

Обидві команди провели важкі півфінальні матчі і з труднощами здолали своїх суперників

325
0
CEV

Відбулися повторні півфінали європейського Кубку Виклику з волейболу серед чоловіків. Нагадаємо, що у перших матчах ізраїльський «Маккабі» у себе вдома переміг португальський «Фонте Бастардо» 3:1, а у протистоянні двох грецьких клубів «Панатінаїкос» з таким самим рахунком завдав поразки «Олімпіакосу».

Цього разу у Португалії команди провели на майданчику п'ять партій. І хоча господарі виграли 3:2, до фіналу пробилася ізраїльська команда. Саме цей результат її влаштував, щоб не проводити додатковий сет.

А ось «Олімпіакос» зумів повторити те, що зробили їхні суперники тиждень тому. Вони виграли у гостях у чотирьох партіях. І потім у «золотому» сеті здобули собі путівку до фіналу престижного турніру.

Кубок Виклику з волейболу сезону 2022-2023 років. Чоловіки
Півфінали. Другі матчі. 15-16 лютого
«Фонте Бастардо» (Фонте Бастардо, Португалія) – «Маккабі» (Тель-Авів, Ізраїль)

3:2 (25:18, 23:25, 22:25, 25:23, 15:10)
Перший матч – 1:3

«Панатинаїкос» (Афіни, Греція) – «Олімпіакос» (Пірей, Греція)
1:3 (25:22, 25:27, 21:25, 17:25)
Перший матч – 3:1
«Золотий» сет – 6:15

Фінальні матчі Кубка Виклику, в яких зустрінуться «Маккабі» та «Олімпіакос», пройдуть 8 та 15 березня.

Нагадаємо, що саме в цьому турнірі цього сезону брали участь два українські клуби «Епіцентр-Подоляни» з Городка Хмельницької області та дніпровський «Прометей», які вибули з боротьби на стадії 1/16 фіналу.