| Оновлено 20 березня 2023, 22:04
271
0

Українець Гетьман разом із Гріньярдом не зміг вийти до півфіналу Кубку ЄКВ

У протистоянні двох бельгійських команд в «золотому» сеті виграли суперники нашого догравальника

271
0
CEV

Відбулися повторні матчі 1/4 фіналу європейського волейбольного Кубка ЄКВ серед чоловіків. Особливу увагу українські шанувальники волейболу, звісно ж, приділили боротьбі двох бельгійських команд, адже у складі «Гріньярду» грає український догравальник Назар Гетьман.

Тиждень тому у першому матчі на своєму майданчику переміг «Кнак» з рахунком 3:1, тому у повторному поєдинку «Гріньярду» треба було досягати успіху з тим самим результатом або 3:0, після чого слід було ще виграти «золотий» сет. На жаль, господарі майданчика впоралися лише з першим завданням. У матчі вони взяли три партії з мінімальною перевагою 25:23, 28:26 та 28:26. А ось на тай-брейку поступилися 15:17. Гетьман виходив на заміну у цій грі, виконав три подачі, але очок не набрав.

Щодо інших учасників чвертьфіналу, то італійська «Модена» вдруге перемогла словенський клуб «АСХ Воллей». Їхні співвітчизники з «П'яченци» вдома взяли реванш у французького «Монпельє» 3:0, а потім виявилися сильнішими у «золотому» сеті 15:7. А ось польській команді «Скра» вистачило основного часу, щоб розібратися з чеським «Карловарско» та вийти до півфіналу. У гостях поляки програли 2:3, натоміть вдома перемогли 3:0.

Кубок ЄКВ з волейболу. Чоловіки
1/4 фіналу. Другі матчі. 15-16 лютого
«Гріньярд» (Бельгія) – «Кнак» (Бельгія)

3:0 (25:23, 28:26, 28:26)
Перший матч – 1:3
«Золотий» сет – 15:17

«Модена» (Італія) – «АСХ Воллей» (Словенія)
3:0 (25:16, 25:16, 25:20)
Перший матч – 3:1

«П'яченца» (Італія) – «Монпельє» (Франція)

Футбол | 18 квітня 2024, 05:51 3

Андрій двічі відбив пенальті та допоміг Реалу пройти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів