ВІДЕО Трубін був безсилим. Досвідчений форвард Ренна забив у ворота Шахтаря

На 59-й хвилині гри Карл Токо-Екамбі скоротив відставання в рахунку

3028
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Карл Токо-Екамбі

У четвер, 16 лютого, проходить матч 1/16 фіналу Ліги Європи між донецьким «Шахтарем» та французьким «Ренном».

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Матч відбувається у Варшаві (Польща), на полі стадіону ім. маршала Юзефа Пілсудського.

Рахунок у матчі відкрив Дмитро Криськів на 11-й хвилині гри. Спочатку удару завдав Богдан Михайличенко. Його постріл парирував голкіпер, після чого м'яч відскочив у поле, де на добиванні опинився Дмитро.

На 45-й хвилині гри перевагу донецької команди подвоїв Артем Бондаренко, який успішно реалізував 11-метровий, точно пробивши у нижній лівий кут воріт.

На 59-й хвилині поєдинку рахунок став 2:1. Відзначився Карл Токо-Екамбі після ідеального пасу від Жеремі Доку. 30-річний форвард виграв боротьбу за м'яч та відправив його у правий кут воріт. Анатолій Трубін був безсилий.

Sport.ua проводить текстову та відеотрансляцію поєдинку.