Визначились ще два учасники 1/4 фіналу чоловічої Ліги чемпіонів

Ними стали польська «Закса» та німецький «Фрідріхсхафен»

1123
0
CEV

Сьогодні відбулися три матчі плей-оф чоловічої волейбольної Ліги чемпіонів. У двох із них визначилися чвертьфіналісти турніру. Цікаво, що після перших поєдинків, які «Закса» та «Фрідріхсхафен» виграли в гостях з однаковим рахунком 3:0, саме вони вважалися фаворитами протистоянь. Але на домашніх майданчиках їм довелося неабияк попрацювати, щоб пройти далі.

Так, польська «Закса» приймала співвітчизників із «Варти». Перший сет господарі виграли у важкій боротьбі 28:26, другу партію взяли гості 21:25. Третій сет теж вийшов рівним, у якому лише за мінімальної переваги перемогла «Закса» 25:23. Тож головне питання цього протистояння загалом було вирішено і господарів майданчика вже тоді можна було вітати з виходом до чвертьфіналу. Але, до честі волейболістів «Варти», вони не знітилися, а продовжували боротися, вигравши дві наступні партії 19:25 та 11:15.

Німецькому «Фідріхсхафену» було ще складніше у поєдинку із французьким клубом «Тур». Після двох партій гості, у складі яких грав український центральний блокуючий Дмитро Терьоменко, вели 0:2. Але до «золотого» сету тут справа не дійшла. Третій та четвертий сети господарі зуміли виграти, після чого святкували успіх на тай-брейку 15:11. Терьоменко провів майже всю гру на майданчику та приніс своїй команді 6 очок.

А ось у парі «Берлін Рециклінг» - «Зіраат Банкаси» відбувся лише перший матч. Тиждень тому суперники не змогли провести зустріч через сильний землетрус у Туреччині. Сьогоднішня гра пройшла у столиці Німеччини і принесла успіх господарям поля з рахунком 3:2.

Ліга чемпіонів з волейболу сезону 2022-2023 років
Плей-оф. 15 лютого. Другі матчі
«Закса» (Кендзежин-Козле, Польща) – «Варта» (Заверце, Польща)

2:3 (28:26, 21:25, 25:23, 19:25, 11:15)
Перший матч – 3:0 (25:23, 25:19, 25:23)

«Фрідріхсхафен» (Німеччина) – «Тур» (Франція)
3:2 (21:25, 15:25, 25:18, 25:21, 15:11)
Перший матч – 3:0 (25:23, 25:21, 25:21)

15 лютого. Перший матч
«Берлін Рециклінг» (Німеччина) – «Зіраат Банкаси» (Анкара, Туреччина)

3:2 (24:26, 25:21, 25:20, 18:25, 15:9)

Нагадаємо, що за підсумками групового етапу до чвертьфіналу одразу вийшли «Ястржембскі Вегель» (Польща), «Халкбанк» (Туреччина), «Кучіне Лубе», «Трентіно» та «Перуджа» (усі – Італія).