Джима потрапила до числа учасниць мас-старту ЧС-2023

Українка змогла потрапити до 30-ти кращих

6963
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Юлія Джима

Збірна України здобула свого представника у жіночих перегонах з масовим стартом на чемпіонаті світу з біатлону, який завершується у німецькому Обергофі. У стартовий протокол потрапила Юлія Джима.

Як відомо, у середу, 15 лютого, Джима посіла 40 місце в індивідуальній гонці. Призерки старту та топ-15 загального заліку Кубка світу відібралися на мас-старт автоматично. Інші позиції у протоколі з 30 позицій посіли біатлоністки, які показали найкращі результати безпосередньо на ЧС у трьох особистих стартах: у спринті, гонці переслідування та індивідуальній гонці.

Юлія Джима стала передостанньою учасницею, яка отримала місце у старті мас-старту завдяки набраним очкам у особистих гонках в Обергофі.

Результати Юлії Джими на ЧС-2023 (особисті перегони)

• Спринт – 29-е місце
  • Гонка переслідування – 14-е місце
  • Індивідуальні перегони – 40-е місце

Джима стала єдиною українкою, яка відібралася у мас-старт та взагалі набрала залікові очки на чемпіонаті світу.

Біатлонний сезон-2022/23: розклад, анонси, трансляції, результати