| Оновлено 07 березня 2023, 04:24
2025
0

ВІДЕО. Не пускають до Англії. Гравець Челсі приніс трофей збірній Бразилії

Андрей Сантос забив у матчі молодіжного Кубка Америки, у якому Бразилія обіграла Уругвай

2025
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Андрей Сантос

У ніч на 13 лютого відбувся матч молодіжного Кубка Америки з футболу між збірними Бразилії U-20 та Уругваю U-20.

Цей турнір був груповим, а не на вибування, тож команди зіграли по 5 ігор. В останньому матчі турніру зійшлися бразильці та уругвайці, які претендували на чемпіонство. Уругвай влаштовувала нічия, а Бразилії потрібна була лише перемога.

До 84-ї хвилини рахунок у грі був 0:0, що було на руку уругвайській команді. Однак саме на цій хвилині рахунок у матчі був відкритим – гол забив гравець лондонського «Челсі» Андрей Сантос, точно відправивши м'яч головою у дальній кут воріт.

Незабаром бразильці забили і другий гол на 90+2 хвилині та стали чемпіонами молодіжного Кубка Америки. У збірної Бразилії за підсумками турніру 13 очок, в Уругваю 12, а у Колумбії 10. Усі ці збірні здобули путівку на молодіжний чемпіонат світу, який пройде в Індонезії, а також туди вирушить і збірна Еквадору, яка стала четвертою на цих змаганнях. Цікаво, що новачок донецького «Шахтаря» Кевін Келсі разом із збірною Венесуели U-20 посів п'яте місце на цьому турнірі і не потрапить на ЧС.

Андрей Сантос поки що не може отримати дозвіл на роботу в Англії – не пропускає GBE (нова система у Великій Британії, по ній оцінюють трансфери ззовні). До початку молодіжного Кубка Америки Андрей мав лише три бали з необхідних 10. Однак після завершення турніру у нього не повинно бути проблем з отриманням дозволу.