У Де Хеа ювілей, а у Решфорда знову гол. Ман Юнайтед вирвав 3 очки у Лідса

«Червоні дияволи» обіграли господарів поля з рахунком 2:0

1814
9
Getty Images/Global Images Ukraine. Давід де Хеа

У неділю, 12 лютого, відбувся матч 23-го туру чемпіонату Англії з футболу між «Лідсом» та «Манчестер Юнайтед». Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь «червоних дияволів».

Рахунок у матчі було відкрито на 80-й хвилині завдяки голу Маркуса Решфорда. У англійського форварда вже 9 голів у 2023 році. Масну крапку у матчі поставив Алехандро Гарначо на 85-й хвилині гри.

Цікаво, що іспанський воротар «МЮ» Давід Де Хеа провів 400-й матч у АПЛ.

Наразі «Ман Юнайтед» тимчасово вийшов на другу позицію в АПЛ. В активі команди 46 очок після 23 турів, однак у найближчого переслідувача «Ман Сіті» всього на 1 пункт менше та 2 гри в запасі.