Вболівальники української збірної стежать за подіями у матчах інших груп

14380
14
FIBA

12 лютого відбувся поєдинок останнього 6-го туру кваліфікації жіночого Євробаскету-2023, у якому збірна України перемогла команду Литви.

Через турнірні розклади синьо-жовтим треба було перемагати з якомога більшою різницею в рахунку.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У стартовій чверті збірна України здобула перевагу в 9 очок (21:12), але суперниці вийшли вперед перед великою перервою (40:42).

Збірна України зробила ривок у 3-й чверті, відірвавшись у рахунку на 15 очок (62:47).

В останній чверті команді Литви одразу вдалося суттєво скоротити різницю у рахунку, а синьо-жовті провели кінцівку матчу невдало (було набрано лише 4 очки за 9 хвилин чверті). Литовки мали шанс навіть зрівняти рахунок за 20 секунд до кінця, але в їхньої баскетболістки при закинутому м'ячі було зафіксувано пробіжку.

Україна довела матч до перемоги, але з невеликою різницею в рахунку – лише у 6 очок (71:65).

Україна посіла підсумкове друге місце у групі (після Франції), і поки що невідомо, чи достатньо цього для перепустки на чемпіонат Європи.

На Євробаскет-2023 виходять переможці 10 груп, а також 4 найкращі команди серед тих, що посіли друге місце в групі (в розрахунок приймаються лише матчі з першою та третьою командами групи). Тому синьо-жовта команда та вболівальники української збірної стежать за подіями в останніх матчах інших груп.